plde


Szuflady

Kuchnie nie mają przed nami tajemnic. Wiemy, jak ważne jest, by ich wyposażenie było nie tylko funkcjonalne, estetyczne, ale i intuicyjne. Dlatego oferujemy projektowanie szuflad, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta. Nasze meble są ciche, bezpieczne i przestrzenne. W każdym projekcie uwzględniamy takie rozwiązania jak wygłuszacze czy stopery, które uniemożliwią uciążliwe, przypadkowe „trzaśnięcie”.

Na życzenie możemy wykonać szuflady wygłuszane tradycyjne, jak i z grafikami bądź ze zdjęciami na dnie (odpowiednio zabezpieczonymi hartowanym szkłem), a także z designerskim oświetleniem LED. Nie tylko zwiększy to walory estetyczne mebli, ale i ułatwi ich użytkowanie.

Nasze produkty opieramy tylko na najlepszej technologii firmy Blum, której jesteśmy certyfikowanym partnerem.

 
Szuflady tradycyjne
Wielu klientów ceni sobie proste oraz ekonomiczne elementy wyposażenia kuchni. Dlatego w naszej ofercie znajdują się m.in. funkcjonalne szuflady tradycyjne bez dodatkowego oświetlenia lub dedykowanych grafik. Jednak nawet w tym podstawowym rozwiązaniu wykorzystujemy najnowszą technologię firmy BLUM.
 
 
Szuflady podświetlane
Przestrzenne i ciche rozwiązania do kuchni to jeden z naszych wyróżników na rynku meblarskim. Na Twoją prośbę zaprojektujemy szuflady podświetlane, aby ułatwić ich użytkowanie, jak również zwiększyć walory estetyczne. Oferujemy także grafiki lub zdjęcia na ich spodzie, zabezpieczone hartowanym szkłem.