Oferta projektowa

DLACZEGO SLS?
SLS Meble jest firmą istniejącą na rynku od 1998 roku. Rozwijamy się wraz z technologią – zarówno w sferze materiałów jak i oprogramowania. Jednak naszym największym kapitałem jest doświadczenie nabyte ciężką i zdyscyplinowaną pracą. Jesteśmy dumni z faktu, że każda z naszych kuchni jest inna – odzwierciedla praktyczne i zmysłowe wymagania Klienta.
SLS Meble jest firmą butikową – specjalizując się w unikalnych rozwiązaniach nigdy nie popadamy w rutynę. Do każdego wyzwania podchodzimy ze entuzjazmem nie skażonym sztampowymi wzorcami oferowanymi przez masowy rynek meblarski. Współpracując z SLS Meble masz pewność, że Twoja indywidualność zostanie odzwierciedlona we wnętrzu, które wspólnie z Tobą stworzymy.

CadProjekt Documentation

NASZA OFERTA

Spotykamy się u Państwa lub w naszym biurze, aby poznać Państwa potrzeby i oczekiwania. Jesteśmy otwarci na Państwa pomysły i propozycje. Sugerujemy praktyczne i estetyczne rozwiązania, które pomogą w maksymalnej optymalizacji budżetu. Pierwsza konsultacja jest BEZPŁATNA.

WYKONAJ U NAS I OSZCZĘDŹ!
Projektujemy i produkujemy pod jednym dachem! Wykonamy dla Państwa wycenę w oparciu o nasz cennik produkcyjny. Jeżeli zdecydujecie się Państwo na wykonanie zleconego projektu w naszej firmie produkcyjnej, SLS Meble, cena projektu zostaje wliczona w cenę wykonania!
Gwarantujemy, ze nikt Państwu nie wykona zaprojektowanej przez nas kuchni za tak przystępną cenę, jak my! (OFERTA KOMPLEKSOWA)

 

CadProjekt Documentation

DRUGIE SPOTKANIE – Koncept projektu – 200 PLN/m kw. – zaliczka 50%

Jeśli posiadacie Państwo już techniczną dokumentajcę (rozmieszczenie ścian, wymiary, itp.), zaczynamy konceptualizację w oparciu o istniejące dane.
Jeśli przestrzeń nie jest jeszcze zdefiniowana technicznie, wykonujemy dla Państwa projekt układu ścian lub odmierzamy wymiary istniejącej przestrzeni.
Pierwszy koncept graficzny proponowanego układu wnętrza obejmuje:
– komputerową wizualizację 3D wnętrza (ściany, podłoga, okna, itp.)
– zaprojektowanie funkcjonalnych mebli
CadProjekt Documentation– lokalizacja mebli i AGD
– dobór kolorystyki i tekstur materiałów
(opcje rozwiązań kolorystycznych według Państwa gustu)
– rodzaj oświetlenia

Ten etap obejmuje kilkakrotną* modyfikację projektu do momentu uzyskania Państwa aprobaty. Każde zmiany są konsultowane na bieżąco – projektant przesyła Państwu propozycje drogą mailową w postaci obrazków JPG.

*2 lub 3-krotna modyfikacja w cenie projektu. Radykalne zmiany konceptu na tym etapie wiążą się z dodatkowymi kosztami.

Studio_Projektowe_Oferta_04

TRZECIE SPOTKANIE – Finalizacja projektu

Po zatwierdzieniu przez Państwa naszego konceptu przygotowujemy:
– pełną wizualizację 3D w fotorealistycznym detalu (rendering HD)
– dokumentację techniczną (rzuty pionowe i poziome, opisy
realizacyjne dla wykonawców)
– lokalizację punktów instalacji elektrycznej, hydraulicznej, centralnego ogrzewania, itd.
– projekt w formie elektronicznej (JPG, PDF)
– projekt w formie zbindowanego wydruku

OFERTA KOMPLEKSOWA – dla wymagającego Klienta

Ta opcja obejmuje wszystkie etapy od projektu do realizacji.
Jeżeli zdecydujecie się Państwo na realizację projektu w naszej firmie – SLS Meble, koszt projektowania zostaje wliczony w koszta realizacji.
Na państwa życzenie SLS Meble podejmie się koordynacji zakupu wszystkich materiałów i sprzętów AGD. Oferta kompleksowa gwarantuje Państwu NADZÓR NAD WYKONANIEM PROJEKTU.