Studio projektowe

Jeśli podobają Ci się nasze projekty z „Galerii Realizacji” i zastanawiasz się nad kolejnym ruchem – nie czekaj, napisz do nas! Możesz nam bez obaw powierzyć projektowanie kuchni. Nie musisz mieć konkretnego celu i wizji – powiedz nam, o jakiej kuchni marzysz i co musi się w niej znaleźć. Przekaż nam swoje sugestie i podziel się swoimi przemyśleniami, a my pokażemy Ci, co potrafimy i dlaczego warto nam zaufać!
Nasze studio projektowania służy wsparciem przy urządzaniu wnętrz już od 1998 roku. Byliśmy z naszymi klientami, gdy zmieniały się ich gusta, gdy przeprowadzali się do większych mieszkań czy domów. Dokładamy wszelkich starań, by zaproponowane przez nasze studio rozwiązania, uprzyjemniły i usprawniły Twój dzień – od spokojnego, zmysłowego poranka do wieczornego relaksu po całym dniu pracy.

 

 

OFERTA PROJEKTOWA

Dlaczego SLS?
Do każdego wyzwania podchodzimy ze entuzjazmem nie skażonym sztampowymi, fabrycznie bezosobowymi wzorcami oferowanymi przez masowy rynek meblarski. Współpracując z SLS Meble masz pewność, że Twoja indywidualność zostanie odzwierciedlona we wnętrzu, które wspólnie z Tobą stworzymy.

 

GALERIA PROJEKTÓW

Przekonaj się, jak nasze projekty odzwierciedlają zróżnicowane gusta naszych Klientów.