Warszawa, ul. Wolska 84/86

Realizacje

Szukając inspiracji do stworzenia wymarzonego wnętrza, zapraszamy do zapoznania się z kilkoma naszymi realizacjami. Projektując meble na wymiar do kuchni, gabinetu, czy innego pomieszczenia zawsze mamy na uwadze osiągnięcie najwyższego stopnia ergonomiczności i efektowności. Wśród poniższych projektów znajdziesz rozwiązania, w których wnętrze zostało utrzymane w ciemnych lub jaskrawych kolorach z wykorzystaniem designerskich grafik. Jednakże dla osób ceniących sobie kuchnie, w których panuje spokój i harmonia, proponujemy jasne przestrzenie wspomagające zażywanie kojącego relaksu.

W przypadku, gdy w poniższych realizacjach nie znalazła się propozycja, która by Cię zainteresowała – zapraszamy do kontaktu. Z pewnością wspólnie zaprojektujemy kuchnię, która może być Twoim autorskim pomysłem zrealizowanym na bazie niepowtarzalnych mebli na wymiar.

Kuchnia „Safari” Dominująca, dramatyczna tekstura tej kuchni jest zainspirowana drewnem Khaya, afrykańską odmianą szlachetnego mahoniu.
Kuchnia „Fresh Citrus” Punktowe oświetlenie, nad blatowe LED, orzeźwiająca grafika i trzy sztuki hokerów, czyli stołków przy blacie rozwiązujących problem miejsca do porannej kawy, czy do szybkiej przekąski.
Kuchnia „Manhattan” Ograniczona przestrzeń, duży ruch, blask świateł, energia — klimat nowojorskiego Manhattanu zamknięty w dziewięciu metrach kwadratowych w Warszawie.
Kuchnia „Rustyk” Kuchnia “Rustyk” to definicja kuchni klasycznej, opierająca swoją estetykę na dekoracyjnym wykończeniu ścian płytkami z chropowato ciosanego kamienia.
Kuchnia „Blanche” “Blanche” łączy klasyczny styl mebli z nowoczesną technologią dbając o zachowanie tradycyjnego charakteru kuchni.
Jadalnia „Bordeaux” Jadalnia  „Bordeaux” wyzwala nastrój rodzinnego komfortu i relaksu.
Kuchnia „Sun & Sand” Zabezpieczona hartowanym, żaroodpornym szkłem wstęga koloru ożywi każde monochromatyczne wnętrze.
Kuchnia „Nordic” Kochasz harmonię i spokój bieli? Dzięki niezwykłej spójności estetycznej wzór „Nordic” pasuje do każdego typu mieszkania.
Kuchnia „Latte” Jeśli pragniesz jasnej, nieskomplikowanej kuchni, która urzecze Cię niezwykle atrakcyjnym oświetleniem — “Latte” jest propozycją dla Ciebie.
Kuchnia „Black Panther” Poznaj kuchnię, która przyciąga wzrok i zaklina. Niepowtarzalna, budząca emocje przy każdym spojrzeniu.
Kuchnia „Jalapeño” Gorąca jak hiszpańskie lato i wyrazista jak smak papryczek, których imieniem ją nazwaliśmy.
Kuchnia „Futurama” Kuchnia “Futurama” to kwintesencja funkcjonalności.
Kuchnia „Luxor” Kuchnia “Luxor” to synteza tradycji i nowoczesności.
Kuchnia „Designer” Podziwiając kuchnię „Designer” nie trudno doznać wrażenia, że wszystko wokół niej nabiera blasku.
Kuchnia „Arctico” Kuchnia „Arctico” to kwintesencja funkcjonalności i elegancji.