Warszawa, ul. Wolska 84/86

Projektowanie kuchni Warszawa

Profesjonalnie i terminowo – możesz na nas liczyć

Jeśli podobają Ci się nasze projekty z „Galerii Realizacji” i zastanawiasz się nad kolejnym ruchem – nie czekaj, napisz do nas! Możesz nam bez obaw powierzyć projektowanie kuchni. Nie musisz mieć konkretnego celu i wizji – powiedz nam, o jakiej kuchni marzysz i co musi się w niej znaleźć. Przekaż nam swoje sugestie i podziel się swoimi przemyśleniami, a my pokażemy Ci, co potrafimy i dlaczego warto nam zaufać! Nasze studio projektowania służy wsparciem przy urządzaniu wnętrz już od 1998 roku. Byliśmy z naszymi klientami, gdy zmieniały się ich gusta, gdy przeprowadzali się do większych mieszkań czy domów. Dokładamy wszelkich starań, by zaproponowane przez nasze studio rozwiązania, uprzyjemniły i usprawniły Twój dzień – od spokojnego, zmysłowego poranka do wieczornego relaksu po całym dniu pracy.

“Przestrzeń
to oddech
sztuki”

FRANK LLOYD WRIGHT

Dlaczego SLS

SLS Meble jest firmą istniejącą na rynku od 1998 roku. Rozwijamy się wraz z technologią – zarówno w sferze materiałów jak i oprogramowania. Jednak naszym największym kapitałem jest doświadczenie nabyte ciężką i zdyscyplinowaną pracą. Jesteśmy dumni z faktu, że każda z naszych kuchni jest inna – odzwierciedla praktyczne i zmysłowe wymagania Klienta. SLS Meble jest firmą butikową – specjalizując się w unikalnych rozwiązaniach nigdy nie popadamy w rutynę. Do każdego wyzwania podchodzimy ze entuzjazmem nie skażonym sztampowymi wzorcami oferowanymi przez masowy rynek meblarski. Współpracując z SLS Meble masz pewność, że Twoja indywidualność zostanie odzwierciedlona we wnętrzu, które wspólnie z Tobą stworzymy.

Nasza oferta

Spotykamy się u Państwa lub w naszym biurze, aby poznać Państwa potrzeby i oczekiwania. Jesteśmy otwarci na Państwa pomysły i propozycje. Sugerujemy praktyczne i estetyczne rozwiązania, które pomogą w maksymalnej optymalizacji budżetu. Pierwsza konsultacja jest bezpłatna.

Projekt i wykonanie mebli na wymiar – cena

Projektujemy i produkujemy pod jednym dachem! Wykonamy dla Państwa wycenę w oparciu o nasz cennik produkcyjny. Jeżeli zdecydujecie się Państwo na wykonanie zleconego projektu w naszej firmie produkcyjnej- gwarantujemy, że nikt Państwu nie wykona zaprojektowanej przez nas kuchni za tak przystępną cenę, jak my! (oferta kompleksowa)

DRUGIE SPOTKANIE

Jeśli posiadacie Państwo już techniczną dokumentację (rozmieszczenie ścian, wymiary, itp.), zaczynamy konceptualizację w oparciu o istniejące dane. Jeśli przestrzeń nie jest jeszcze zdefiniowana technicznie, wykonujemy dla Państwa projekt układu ścian lub odmierzamy wymiary istniejącej przestrzeni. Pierwszy koncept graficzny proponowanego układu wnętrza obejmuje:

 • projekt funkcjonalny (rzut i rozplanowanie wnętrza)
 • komputerową realistyczną wizualizację 3D wnętrza

TRZECIE SPOTKANIE
– Finalizacja projektu

Po zatwierdzeniu przez Państwa naszego konceptu przygotowujemy:

pełną wizualizację 3D w fotorealistycznym detalu (rendering HD) dokumentację techniczną (rzuty pionowe i poziome, opisy realizacyjne dla wykonawców)

 • lokalizację punktów instalacji elektrycznej, hydraulicznej, CO, itd.
 • projekt w formie elektronicznej (JPG, PDF)
 • projekt w formie papierowej

OFERTA KOMPLEKSOWA
– dla wymagającego Klienta

Koncept projektu – 160 PLN/m kw. – zaliczka 50%.Ta opcja obejmuje wszystkie etapy od projektu do realizacji. Jeżeli zdecydujecie się Państwo na realizację projektu w naszej firmie – SLS Meble, na państwa życzenie SLS Meble podejmie się koordynacji zakupu wszystkich materiałów i sprzętów AGD. Oferta kompleksowa gwarantuje Państwu nadzór nad wykonaniem projektu.

 • projekt elektryki i podłączeń wod-kan
 • dobór odpowiednich materiałów
 • zaprojektowanie funkcjonalnych mebli– organizacja szafek i AGD
 • rysunki techniczne
 • rodzaj oświetlenia
 • dobór dodatkowego wyposażenia
 • lista zakupowa

Nasze wybrane realizacje

Przekonaj się, jak nasze projekty odzwierciedlają zróżnicowane gusta naszych Klient

Jadalnia „Bordeaux” Jadalnia  „Bordeaux” wyzwala nastrój rodzinnego komfortu i relaksu.
Kuchnia „Arctico” Kuchnia „Arctico” to kwintesencja funkcjonalności i elegancji.
Kuchnia „Black Panther” Poznaj kuchnię, która przyciąga wzrok i zaklina. Niepowtarzalna, budząca emocje przy każdym spojrzeniu.
Kuchnia „Blanche” “Blanche” łączy klasyczny styl mebli z nowoczesną technologią dbając o zachowanie tradycyjnego charakteru kuchni.
Kuchnia „Fresh Citrus” Punktowe oświetlenie, nad blatowe LED, orzeźwiająca grafika i trzy sztuki hokerów, czyli stołków przy blacie rozwiązujących problem miejsca do porannej kawy, czy do szybkiej przekąski.
Kuchnia „Paralelo” Kuchnia “Paralelo” o równoległej zabudowie zapewnia komfortowy dostęp do wszystkich szafek bez zbędnych ruchów.
Kuchnia „Rubikon” W kuchni Rubikon dominuje zestawienie dwóch przeciwstawnych typów materiałów użytych do wykonania frontów: drewnopodobne i w połysk.
Kuchnia „Rustyk” Kuchnia “Rustyk” to definicja kuchni klasycznej, opierająca swoją estetykę na dekoracyjnym wykończeniu ścian płytkami z chropowato ciosanego kamienia.
Kuchnia „Varsovia” Kuchnia “Varsovia” idealnie harmonizuje się z otoczeniem.
Kuchnia „White” Kuchnia White idealnie wpasowuje się w pomieszczenie, zagospodarowując praktycznie całą przestrzeń.
Kuchnia “Cosmopolitan” Kuchnia “Cosmopolitan” jest zaprojektowana z myślą o pomieszczeniach o ograniczonej przestrzeni.
Kuchnia „Argentum” Kuchnia “Argentum” powstała po wyburzeniu ściany działowej łączącej przedpokój z salonem.