plde


Oświetlenie

Zaczarujemy Cię światłem!

Odpowiednio zaprojektowane oświetlenie mebli kuchennych zmienia postrzeganie każdej przestrzeni. Dodaje uroku, tworzy klimat – działa na zmysły. Tworzymy unikalne na europejskim rynku projekty z palety barw RGB. Dlatego możesz nam zaufać! Jesteśmy w stanie podkreślić każdy element Twojej kuchni, a także optycznie powiększyć przestrzeń. Dostosujemy rozwiązanie do Twoich potrzeb oraz oczekiwań.

Proponowane oświetlenie szafek oraz szuflad zmieni wnętrze i nada mu zupełnie nowe, niespodziewane walory estetyczne. Przestrzeń kuchenna przestanie być tylko jednowymiarowym kształtem. Intrygujące rozwiązania to nie tylko zabawa dla zmysłów. To także oryginalny, a przy tym prosty sposób, by uczynić szafki, szuflady, cokoły, a nawet i blaty powierzchni roboczej bardziej praktycznymi, a przez to ergonomicznymi.

 
Oświetlenie szuflad
O efekcie końcowym decydują szczegóły. To właśnie detale takie jak np. oświetlenie szuflad sprawiają, że przeciętna kuchnia zamienia się w designerską przestrzeń o niezwykłym klimacie. Oferowane rozwiązanie wpływa nie tylko na wrażenia estetyczne, ale także w znacznym stopniu ułatwia użytkowanie mebli.
 
 
Oświetlenie szafek
Chciałbyś, aby Twoja kuchnia była funkcjonalnie urządzona, a meble nabrały dodatkowego uroku? A może chcesz podkreślić jeden, wyjątkowy element Twojej kuchni? Postaw na oświetlenie szafek, które pełni nie tylko funkcje dekoracyjne, ale też praktyczne. Rozwiązanie sprawdzi się zarówno w tradycyjnych, jak i nowoczesnych wnętrzach.